Giriş

Şifremi Unuttum | Üye Ol
HABERLER/DUYURULAR
Tüm Başarılı Tahminler
21.02.2018 Çarşamba - Yarış Programı

Bursa (16. Yarış Günü)
1. KOŞU 15:30 Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BABA DİNO KG SK  3y a e
BOSPORUS (IRE) - PUÇİKA
58 M.BAYDAN KAD. FİDAN/M.BAYDAN 8DS  38 285-642 14 15
2 CUPIDS ARROW DB SKG SK  3y d e
AFTER MARKET (USA) - ÇİLLİM
58 N.AVCİ S. TANDOĞAN KURU/ERS.YAVUZ 7DS  32 8-36 30 17
3 DEMİRKAPI DB SK  3y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE) - ELMAS BIKE
54 F.KARAKURT FED. KAHRAMAN/İ.ÇAK 9DS  32 43-4 14 17
4 FAST FEET KG DB SK  3y d e
AFTER MARKET (USA) - MS CLARA
58 T.YILDIZ YAL. KILIÇ/R.COŞKUN 1 6-7 14 18
5 LARRY BIRD DB SK  3y d e
SCARFACE - TWO TURN
58 D.YILDIZ KEM. KURT/T.PELEN 2 40 23670-5 22 14
6 PRENS RORO KG K DB  3y d e
FLYING BOY (IRE) - LADY HERO
55 DOĞUKAN SAV SAD. ORUÇ/İ. ALPUĞUR 3 5-6 14 18
7 STARBABA KG K DB  3y d e
AFTER MARKET (USA) - LABETERA (GB)
58 M.TURAN ZEK. YILDIZ/R.COŞKUN 6 38 4446-42 21 16
8 GOOD NIGHT KG K  3y d d
KING BISHOP - GRAND WOMAN
51 H.KAPLAN NAZ. TUNCAR/SAB.ARSLAN 4 18 7-666 7 16
9 LANG KAWI  KG  3y a d
DİNYEPER (GB) - PARVATİ
51 Y.E. YÜKSEL HAL. UĞUR/S.AYDEMİR 5 29 0078-57 23 11
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI
2. KOŞU 16:00 Handikap 15/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 1900 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ERDURAN KG K GKR  4y k a
TAMERİNOĞLU - ZAFİRE.14
55 H.KAPLAN MÜC. YILDIZHAN/A.AKBULUT 6 62 13-3443 7 17
2 CANFATİHİM K  4y k a
DRUID (PL) - ALMİMRUHİYE.22
56,5 DOĞUKAN SAV SID. KAYA/R.ÇİNAR 2 61 3-83223 9 18
3 BOZDENİZ KG  4y k a
AĞA KARACA - ŞİRİNSOY
58 İ.H.KETME REC. KETME/F.E.DİZDAROĞLU 4 58 2-11139 10 18
4 BİLGİNKADİR KG DB SK  4y k a
BİLGİN - CANKARDELEN
56,5 T.YILDIZ ŞÜK. ERDEM/A.AKBULUT 3 55 954-213 14 19
5 MARUF TAY KG DB SK  4y a a
KARA YAĞIZ - MEVHİBE
55,5 MAHSUN TURAN HAL. TURAN/V.TURAN 1 61 25-3121 9 20
6 BOĞAZLI KG  4y a a
İZBATUR - ALSELMA
54,5 D.YILDIZ CEM. YILDIZ/M.BAYDAN 10 51 643-242 9 18
7 DURMAZ AKAR  4y d a
KARA YAĞIZ - HAKİKAT
52 O.ATMACA ERC. ATLI/A.ÖZGEN 5 46 297-324 7 15
8 DOĞUŞAN KG  4y a a
TOŞUR - AYDOĞAN
51,5 O.YILDIZ M. NEC. NARİN/S.DURGUÇ 7 45 23-6748 11 11
9 TEKMUTLU KG SK  4y a a
MAGRİP - MİLLA
51,5 N.AVCİ ZEK. KARATAŞ/R.COŞKUN 9 45 82-1536 9 17
10 HEVESKAR KG  4y k a
HABERBATUR - BESTENİGAR
51 F.KARAKURT A. LEV. DİLMAÇ/Z.ÜNER 8 44 962517 65 19
5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
3. KOŞU 16:30 ŞARTLI 2/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 ADELYA KG DB  3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN) - KALENDER
55 H.KAPLAN CEM SOYDAN/R.COŞKUN 8 45 742-12 23 19
2 ASU HATUN  3y d d
FAIRSON - LADY CINCILLA
53 Y.E. YÜKSEL CEL. İNCELER/İ. ALPUĞUR 4 44 88973-1 23 20
3 ANFIELD KG  3y d d
KANEKO - LADY NUMBER
51 F.KARAKURT HAM. ÖZŞAHİN/M.KARACA 9DS  39 61-5355 7 16
4 ASELSARE KG SK  3y d d
TONY MONTANA - HAMPTON LUCY (IRE)
55 O.ÖZTÜRK İBR. TULGARER/EM.TOKÇALAR 7 50 45236-4 21 15
5 AZROWSKI KG K DB  3y d d
MENDIP (USA) - PARISTAMBUL
55 İ.H.KETME CAN. AKGÜN/R.COŞKUN 6 32 1660-76 14 15
6 COACHELLA KG K DB  3y d d
BANKNOTE (GB) - HIGHNESS DAUGHTER (FR)
55 N.AVCİ CEN. DENİZ/EM.TOKÇALAR 1 15 90-65 22 16
7 FIBONACCI KG K  3y k d
NATIVE KHAN (FR) - HATHENIA (FR)
55 D.YILDIZ SEL. DİKENCİK/H.CANSU 2 54 3834-46 37 15
8 HAŞİMİYELİ K  3y d d
SCARFACE - LIWAS LOOK
55 T.ALICI FAR. DEMİRKOL/B.ŞENGEL 5 18 898-576 7 13
9 METAFORA SKG SK  3y a d
ARIZONA RED (USA) - INNOCENCE
55 T.YILDIZ GÜL. KARADEMİR/R.COŞKUN 3 62 21236-7 31 16
10 NO MORE BETS SK  3y d d
KURTINIADIS (IRE) - SKY TORNADO (USA)
55 S.ÇETİN AHM. KURT/T.PELEN 10DS  38 6747-25 23 13
4'LÜ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
4. KOŞU 17:00 ŞARTLI 5/DHÖW /X-1 , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1200 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YÜCELİR KG DB SK  6y a a
ALTAHA - MENCULE.49
58 MAHSUN TURAN N. ARİ. KURTEL/ORKUN ÖZELCANAT 3 101 14712-3 28 18
2 EMBİR HAN KG  9y k a
EMAEL (PL) - BİRGİ
60 T.YILDIZ TAY. TUTUMLU/A.E.AVCI 2 115 71112-3 12 18
3 MERTADAM KG K DB  6y a a
KAIZBERT (RU) - SORKUN KIZ
53 Z.KARABULUT MER. ÇELİK/M.GÖKÇE 4 104 84-4443 6 17
4 SELDANINOĞLU KG  7y k a
ARASLI - SEVİNÇKAN
53 H.KAPLAN T. H ONAR/M.ÖZGÜL 7DS  97 82-6413 10 19
5 AZMİ REİS KG DB  7y a a
İBOCAN - EBRAR
56 N.AVCİ Ö. FAR. YASAK/A.AKBULUT 6 118 441135 255 20
6 BÜYÜKDÜŞÜN KG SK  6y a a
KOŞANEFE - DİLAHANIM
58 O.YILDIZ BÜL. GÖKKAN/M.BAYRAKTAR 5 96 37-2231 6 20
7 NİNOŞUN OĞLU KG DB  7y k a
KIRIMHAN - NİNOŞ
56 D.YILDIZ İ. SUA. KUTLU/M.MEHMET İNAL 1 100 698-213 12 19
3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
5. KOŞU 17:30 Handikap 14/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1900 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YOLAŞAN KG DB SK  7y d k
ŞÖVALYE - NARGÜL
58,5 D.AYDOĞAN AHM. BALABAN/T.ÇUBUKÇU 8 63 53-3673 9 14
2 FIRATIN ÖFKESİ K  5y k a
TAMERİNOĞLU - BERDANGÜLÜ
58 H.KAPLAN MÜC. YILDIZHAN/A.AKBULUT 6 64 2-52931 8 20
3 KARTALÖMER SKG SK  5y a a
EZHATIM - SUDENAZ
58 O.YILDIZ BÜL. GÖKKAN/M.BAYRAKTAR 7 54 59-5588 8 13
4 YARİSSA KG K  5y k a
İZBATUR - TALYA
57,5 D.YILDIZ H. TAR. DİKENCİK/H.CANSU 4 53 8-45559 8 13
5 CUKKA KG K  5y a a
HABERBATUR - BİRGİCAN
52,5 M.TURAN CEN. AKÇA/N.YILDIRIM 10 43 33-4914 15 19
6 BİRÜMİT KG SK  5y a a
HABERBATUR - ÜNLÜAY
51,5 M.BAYDAN MİK. ALTIN/E.ÇİVİCİOĞLU 5 41 2-30785 8 14
7 KIZGINÖFKE KG K DB  5y k a
EMAEL (PL) - İLAYDAHANIM
52 M.DEMİRBAŞ COŞ. OKUR/SER.GÖKÇE 1 42 5577-13 23 19
8 BÜTÜNHABER DB SKG SK  5y k a
HABERBATUR - PİR
51 R.CİHAN ERG. CAN/İ. ALPUĞUR 3 40 576-440 15 11
9 AKŞENYİĞİT KG SK  6y k a
HABERBATUR - ISPARTALI
50 Y.AKTAŞ SAD. BADIŞOĞLU/R.ÖZŞAHİN 13DS  38 0-08997 8 9
10 GALAPAGOS KG SK  6y a a
TUNCAL - SAHRA YILDIZI
50 S.TIRPAN H. TAR. DİKENCİK/H.CANSU 14DS  38 7297-00 23 11
11 BAŞ AĞA KG DB  5y k a
KOŞANEFE - KUTLU KIZ
50 Z.KARABULUT İ. SUA. KUTLU/M.MEHMET İNAL 9 37 5925-46 19 12
12 KARAZEYTİN KG DB SK  6y a a
VOLGABEY - ZEYTİNKIZ
50 O.ATMACA Z. ART. GÜMÜŞTAŞ/H.CANSU 12 37 444-529 15 15
13 CANIM CİĞERİM DB SKG SK  6y a k
JOKER - BEDÜŞ
49 Y.E. YÜKSEL EKR. BEŞERLER/U.YOĞURTÇU 2 36 534-395 7 14
14 ARSLANBAŞ DB SKG SK  5y a a
BERKSOY - GÜLBİZ
50 T.ÜNLÜTÜRK SAD. BADIŞOĞLU/R.ÖZŞAHİN 11 33 100-970 15 15
4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
[(4)YARİSSA,(10)GALAPAGOS],[(9)AKŞENYİĞİT,(14)ARSLANBAŞ] eküridir.
6. KOŞU 18:00 Handikap 16 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YAYLALI KG K DB  4y a a
CUVEE (USA) - HIGHNESS DAUGHTER (FR)
60 DOĞUKAN SAV İBR. TULGARER/EM.TOKÇALAR 4 80 81-6255 4 16
2 HEADWAY KG DB  5y a a
BOSPORUS (IRE) - SAHAYB (GB)
59 F.KARAKURT ALİ TOPAL/S.H.BARUT 3 78 311-151 21 20
3 HILL HEAD  KG  5y d a
POWERSCOURT (GB) - COLENELS LOVE
59 N.AVCİ NED. AKAGÜNDÜZ/R.COŞKUN 2 70 7531-41 26 20
4 ARCHMAN DB SKG SK  5y d a
ATTACANTE - ARLI (IRE)
50 H.KAPLAN İ. KAZ. KASTAR/İ. ALPUĞUR 1 42 554-454 14 6
5 HOGWARTS KG SK  4y d a
VICTORY GALLOP (CAN) - COSSET
50 M.G.SEZGİN EMB. YURTSEVER/ERS.YAVUZ 5 30 247-0 310 16
GANYAN, SIRALI İKİLİ
İstanbul (15. Yarış Günü)
1. KOŞU 19:00 ŞARTLI 4/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1300Kum (Sentetik)1300 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SAHİPBEY KG K DB  5y k a
JOKER - ARAKARYA
58 G.KOCAKAYA ÖZG. ÖZCAN/ME.AKBULUT. 1 107 277-315 14 19
2 EKİNER KG  6y k a
KARAKEMAL - ZÜMRANUR
54 O.GÖKÇE TAY. TUTUMLU/ŞÜKRÜ ÇELİK 3 75 2-160-55 12 16
3 GÜLENYÜZ KG DB  5y k a
TURBO - BENİ BİL
56 GÖK.BEKTAŞ A. HİK. KIRKPANTUR/A.ALÇİÇEK 9DS  91 51946-8 29 16
4 İLGİLGE KG  7y a a
ALTAHA - SAFİGÜL
56 S.ÖZEN MEV. TANİYİT/İ.C.ERŞAKAR 10DS  103 543-332 18 17
5 KAFKASOĞLU KG  5y k a
KAFKASLI - TUMBULHABER
56 MÜS.ÇELİK MUS. ALAK/Y.TEPEOĞLU 2 88 18018-4 14 18
6 KINALI KUZU KG DB  5y k k
CAŞ - DUDU
56 F.YÜKSEL REM. AKBULUT/ME.AKBULUT. 8 104 4361-15 11 19
7 KUTUP KG SK  5y a a
KAIZBERT (RU) - FERDANE KIZ
56 GÖKH.GÖKÇE MEH. ÇELİK/A.S.GÜRSAN 4 109 128-546 14 15
8 MONTEGO KG  6y a a
TURBO - ÇAVİ
56 M.ÇİÇEK ONU. AYDIN/AT.GÖKÇE 5 89 21490-6 18 16
9 ŞAHİN TEPESİ KG DB  7y k a
ANTEPLİ - NECİBEHANIM
56 M.KAYA İLH. GÜÇLÜ/V.KARAKUŞ 7 107 938-457 14 14
10 ALDERAMİN  5y a k
KAIZBERT (RU) - HASMİN
54 A.SÖZEN EMİ. TURAN/B.TANRIKULU 6 109 33252-6 11 17
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI
2. KOŞU 19:30 ŞARTLI 4/Dişi /X-1/Y2 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 60 kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YİĞİTALP K  4y d k
BIN AJWAAD (IRE) - ELEONOR
61 U.BARLIK M. YİĞ. ALP/O.DEMİRKIRAN 1 64 5209-80 14 13
2 BÖRTEÇİNE SK  6y d k
STRIKE THE GOLD (USA) - NAZO
60 M.K.KUMBASAR ERM. ÇIKILLI/N.SAV 3 82 444-811 7 20
3 WEST LIFE K  4y d k
TOPOR - SMART RED (GB)
60 Ö.GÖNÜLTAŞ OKA. ÇETİNDAL/C.TURAN 6 55 318-999 14 16
4 BLANEGIRL KG SK  4y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - SİYAH BEYAZ
58 O.GÖKÇE M. AKİ. KANIK/E.USLU 11 50 5134-15 21 19
5 CEP DURAK K  4y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - ALTIN RENET
58 M.KURT FAH. BAYER/M.TEKDOĞAN 4 76 6243-23 14 17
6 İPSİZ KIZ KG K  5y k k
RED BISHOP (USA) - SHIERO
57 B.AKÇAY EYL. SAMRIOĞLU/M.TEKDOĞAN 2 61 744-000 26 12
7 LIFETIME KG K DB  5y a k
KURTINIADIS (IRE) - NARRATION (IRE)
56 M.P.DEMİR OĞU. YALÇIN/H.ACAR 10 66 3027-66 14 13
8 WIN STAR WIN KG  4y d k
WIN RIVER WIN (USA) - TEKYILDIZ
55 S.AKBULAT M. SEL. BAYBAŞİN/ALİ BOZKURT 12DS  53 26107-0 14 17
9 ALTIN ÇİLEK K DB  4y a k
LUXOR - SEHAR
54 D.KAYA M. ERC. EMRE/S.ÇITAK 7 40 6322-0 35 18
10 IMPASSABLE GIRL KG SK  4y d k
LION HEART (USA) - IMPASSABLE
54 H.ÇANAKÇI İPE. ERDEN/K.MELİKE 9 39 8555-63 7 12
11 GÖLALAN KG SK  5y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - GOLDEN ROCK
56 M.B.SAKALLILAR ERÇ. KAYAR/R.GÜNELİ 5 63 863-525 14 9
12 ENE SK  4y a k
ALWAYS A CLASSIC (CAN) - COLENELS LOVE
54 V.YÜCEL NED. AKAGÜNDÜZ/D.ERGİN 8 31 0273-87 12 10
5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
3. KOŞU 20:00 Handikap 15 , 3 Yaşlı İngilizler, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BAYŞUBAR KG DB  3y d e
BANKNOTE (GB) - ZORBİKE
56 M.B.SAKALLILAR MEH. ÖZKAN/HAKAN EL 3 55 1-2 14 19
2 KEREMTOSH SKG SK  3y d e
COUNTRY REEL (USA) - TARHUNDAS
56 O.GÖKÇE ULA. YILDIZ/İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU 6DS  55 17-6166 14 18
3 MISTER GÖRKEM K DB  3y d e
POWERSCOURT (GB) - GENÇCEREN
55,5 V.YÜCEL HAT. YILDIZ/M.ÖCAL 2 54 13-3 14 18
4 İSHAKBABA KG K DB  3y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE) - CHERRY RED (USA)
59 K.TOKAÇOĞLU OĞU. YALÇIN/H.ACAR 5 53 3455-53 21 14
5 MAKAMBO SK SGKR  3y a e
AFTER MARKET (USA) - SHINING GOLD
58,5 M.ÇİÇEK ŞEM. AĞIRTAŞ/MAH.BAYKARA 1 52 2-125 18 18
6 THE GRAY SK ÖG  3y k e
THREE VALLEYS (USA) - AMARILOU (FR)
57,5 G.KOCAKAYA DUY. FATURA/S.TAŞBEK 4 50 34156-2 21 17
4'LÜ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. KOŞU 20:30 KV-7/DHÖW , 5 ve Yukarı Araplar, 59 kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AMANKAYA SK  6y d k
KAFKASLI - AMANI (FR)
58 M.ÇİÇEK ETH. KAYA/İ.KILINÇ 3 115 7-24241 14 20
2 ŞAHİNTER KG DB  6y k a
TAMERİNOĞLU - ELASAY
57 M.KAYA İLH. GÜÇLÜ/V.KARAKUŞ 5DS  110 2-41126 8 18
3 ALTINCI HİS KG  5y a a
ÖZGÜNHAN - SERENGÜL
55 G.KOCAKAYA MÜC. YILDIZHAN/ME.AKBULUT. 1 110 63441-8 8 19
4 GÜMBÜRGÜMBÜR KG DB  8y a a
KAIZBERT (RU) - KALAMIŞ ESİNTİSİ
55 A.SÖZEN ENG. ALAGÖZ/M.SEZİK 4DS  132 1212-22 14 20
5 GÖZYAŞI GECESİ KG  6y a k
ÖZGÜNHAN - HANKIZI
55 U.POLAT NEC. TURAN/Y.KARAKÜÇÜK 2 119 2223-31 26 20
3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
5. KOŞU 21:00 Maiden/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AKMAN AGA KG DB  4y k a
MURATAĞA - SEVDE
58 U.POLAT BÜL. AKMAN/O.DEMİRKIRAN 1 40 280-622 14 19
2 GALİÇYA KG DB  4y a a
AYABAKAN - ŞEKERPARE
58 K.TOKAÇOĞLU TUR. YAVUZ/Y.DEMİRKIRAN 5 46 32294-2 14 17
3 GÖZGÖZ KG DB  4y k a
KAPKINER - ÇITIRKIZ
54 V.YÜCEL ABD. ALAGÖZ/Y.TEPEOĞLU 2 28 530-876 14 13
4 KURNAZBEY KG  4y k a
TAMERİNOĞLU - SARAYGÜLÜ
58 M.ÇİÇEK SER. ÜZÜM/U.BİLİK 6 32 80-43 14 16
5 NEJATAĞA KG  4y k a
AYABAKAN - ZENNAN
58 G.YILDIZ C. KAA. PARSAK/M.T.BALYEMEZ 7 20 97-5 14 17
6 OĞULCANIM KG  4y k a
İLBEYİ - MUTİA
58 M.KAYA CEM H. KEÇİK/T.KURT 4 39 260-353 14 13
7 TARANTULA KG SK  4y a a
ADANIR - TAŞKÖPRÜ
58 GÖKH.GÖKÇE MEH. ÇELİK/A.S.GÜRSAN 3 34 260-848 9 14
8 TÜRBÜLANS KG  4y a a
KAIZBERT (RU) - ANNEMİN KIZI
53 B.ÇIĞLA MUN. GÖKÇE/A.S.GÜRSAN 8 15 80-0 9 17
9 YEŞİM HANIM SKG SK  4y a k
TOŞUR - FEVZİYE HANIM
56 GÖK.BEKTAŞ MUSTAFA KILIÇ/E.KARATAŞ 9 15 0898-7 21 15
4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
6. KOŞU 21:30 Handikap 15 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200Kum (Sentetik)1200 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 TOPRAKHAN K  5y d g
MOUNTAIN CAT (USA) - BANDİL
58 Ö.GÖNÜLTAŞ GÖK. ALVEROĞLU/A.ÖZDOĞAN 15 75 5326-46 26 12
2 PRINCE OF THESOUTH KG DB  4y d a
LUXOR - ARIA
58 A.SÖZEN C. KAA. PARSAK/M.T.BALYEMEZ 4 67 183342 122 17
3 BLOOMY DB  4y a k
LUXOR - LITTLE TULIP
55 F.YÜKSEL CUMA YILDIRIM/Y.KARAKÜÇÜK 12 61 14908-0 14 15
4 BERBATOV DB SK  4y d a
NATIVE KHAN (FR) - LUNARAT
54,5 M.ÇİÇEK CEL. TEKDOĞAN/M.TEKDOĞAN 17DS  60 223216 121 19
5 ASLAN KOÇUM DB SKG SK  4y d a
PRESSING (IRE) - SİLVA
52,5 M.P.DEMİR HAK. PİRPİR/M.ÖZTÜRK 11 56 987-918 21 19
6 IRISH COUNTRY SK  4y d k
COUNTRY REEL (USA) - IRLANDA RÜZGARI (IRE)
52 H.KILIÇARSLAN SAB. DOĞAN/A.BEKTAŞ 9 55 2147-65 28 16
7 WILD OF WESTPORT SK  4y d k
LUXOR - GENYERİ
52 M.HAMEDİ BUĞ. TUNÇ/G.YAVUZ 8 55 022-230 14 17
8 ATEŞİM SK  5y d a
LUXOR - SPECIAL ROCK
52 S.AKBULAT AHM. ATEŞ/S.ÇİFTÇİ 2 53 53-0431 340 20
9 BRAVE FEET  4y d a
KANEKO - GAMBITA (IRE)
51 GÖKH.GÖKÇE HAK. SANER/Z.DAR 6 53 338-737 18 14
10 QAVIY KG DB SK ÖG  4y d a
RIP VAN WINKLE (IRE) - HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)
51 HAKAN YILDIZ B. OZA. HAS/T.İMAL 13 53 56578-6 21 13
11 VOLİ  5y d a
LION HEART (USA) - ALİYE HATUN
50 GÖK.BEKTAŞ TEV. ÇELİKOĞLU/İ.ESER 7 47 69090-7 39 11
12 PERFECT HEART K  4y a k
LION HEART (USA) - REGAL BALLERINA (CAN)
50 G.YILDIZ ZAH. BEYCAN/F.GEZİCİ 3 46 68867-0 14 12
13 ROYAL STORY KG SK  6y a a
ROYAL ABJAR (USA) - SEASIDE STORY
50 MÜS.ÇELİK Y. İRF. SAĞNAK/SEB.TOPAL 16 46 324-204 12 16
14 MISTER NO SKG SK  6y a a
LUXOR - STRAVINIA (USA)
47 SER.YILDIZ KEM. ARSLAN/SEB.TOPAL 14 45 0395-00 12 4
15 GHOST WARRIOR  5y a a
WIN RIVER WIN (USA) - MİNİMİNİ
50 M.K.KUMBASAR BÜL. YILDIRIM/ŞÜKRÜ ÇELİK 5 34 6787-06 29 6
16 BLACK ERA KG K  4y d a
COUNTRY REEL (USA) - LEONTINE (GER)
50 B.ÇIĞLA MÜM. ÇILGIN/MUZ.ERTÜRK 1 14 86-090 120 15
17 MAKARACI ÇOCUK K  4y d a
SRI PEKAN (USA) - ADRIANA
50 A.ASLAN GÜR. ULUDAĞ/İ.ESER 18DS  44 4714-64 21 17
18 MY NUMBER KG DB  4y d a
KANEKO - ARYAM
50 B.AVERBAK MUH. ACAR/M.ACAR 10 44 2948-37 21 14
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ
Karma İstanbul
1. KOŞU 18:00 Handikap 16, 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YAYLALIKG K DB   KG K DB  4y a a
CUVEE (USA) - HIGHNESS DAUGHTER (FR)
60 DOĞUKAN SAVAP  İBR. TULGARER/ EM.TOKÇALAR 4 80 81-6255 4
2 HEADWAYKG DB   KG DB  5y a a
BOSPORUS (IRE) - SAHAYB (GB)
59 F.KARAKURTAP  ALİ TOPAL/ S.H.BARUT 3 78 311-151 21
3 HILL HEADKG   KG  5y d a
POWERSCOURT (GB) - COLENELS LOVE
59 N.AVCİ NED. AKAGÜNDÜZ/ R.COŞKUN 2 70 7531-41 26
4 ARCHMANDB SKG SK   DB SKG SK  5y d a
ATTACANTE - ARLI (IRE)
50 H.KAPLAN İ. KAZ. KASTAR/ İ. ALPUĞUR 1 42 554-454 14 6
5 HOGWARTSKG SK   KG SK  4y d a
VICTORY GALLOP (CAN) - COSSET
50 M.G.SEZGİN EMB. YURTSEVER/ ERS.YAVUZ 5 30 247-0 310
7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar
2. KOŞU 19:00 ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar,kg, 1300Kum (Sentetik)1300 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SAHİPBEYKG K DB   KG K DB  5y k a
JOKER - ARAKARYA
58 G.KOCAKAYA ÖZG. ÖZCAN/ MEHMET AKBULUT 1 107 277-315 14
2 EKİNERKG   KG  6y k a
KARAKEMAL - ZÜMRANUR
54 O.GÖKÇEAP  TAY. TUTUMLU/ ŞÜK. ÇELİK 3 75 2-160-55 12 16
3 GÜLENYÜZKG DB   KG DB  5y k a
TURBO - BENİ BİL
56 GÖK.BEKTAŞ A. HİK. KIRKPANTUR/ A.ALÇİÇEK 9DS  91 51946-8 29
4 İLGİLGEKG   KG  7y a a
ALTAHA - SAFİGÜL
56 S.ÖZEN MEV. TANİYİT/ İ.C.ERŞAKAR 10DS  103 543-332 18
5 KAFKASOĞLUKG   KG  5y k a
KAFKASLI - TUMBULHABER
56 MÜS.ÇELİK MUS. ALAK/ Y.TEPEOĞLU 2 88 18018-4 14
6 KINALI KUZUKG DB   KG DB  5y k k
CAŞ - DUDU
56 F.YÜKSEL REM. AKBULUT/ MEHMET AKBULUT 8 104 4361-15 11
7 KUTUPKG SK   KG SK  5y a a
KAIZBERT (RU) - FERDANE KIZ
56 GÖKH.GÖKÇE MEH. ÇELİK/ A.S.GÜRSAN 4 109 128-546 14
8 MONTEGOKG   KG  6y a a
TURBO - ÇAVİ
56 M.ÇİÇEK ONU. AYDIN/ AT.GÖKÇE 5 89 21490-6 18
9 ŞAHİN TEPESİKG DB   KG DB  7y k a
ANTEPLİ - NECİBEHANIM
56 M.KAYA İLH. GÜÇLÜ/ V.KARAKUŞ 7 107 938-457 14
10 ALDERAMİN   5y a k
KAIZBERT (RU) - HASMİN
54 A.SÖZEN EMİ. TURAN/ B.TANRIKULU 6 109 33252-6 11

3. KOŞU 19:30 ŞARTLI 4/Dişi /X-1, 4 ve Yukarı İngilizler,kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 YİĞİTALPK   K  4y d k
BIN AJWAAD (IRE) - ELEONOR
61 U.BARLIK M. YİĞ. ALP/ O.DEMİRKIRAN 1 64 5209-80 14
2 BÖRTEÇİNESK   SK  6y d k
STRIKE THE GOLD (USA) - NAZO
60 M.K.KUMBASAR ERM. ÇIKILLI/ N.SAV 3 82 444-811 7
3 WEST LIFEK   K  4y d k
TOPOR - SMART RED (GB)
60 Ö.GÖNÜLTAŞ OKA. ÇETİNDAL/ C.TURAN 6 55 318-999 14 16
4 BLANEGIRLKG SK   KG SK  4y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - SİYAH BEYAZ
58 O.GÖKÇE M. AKİ. KANIK/ E.USLU 11 50 5134-15 21 19
5 CEP DURAKK   K  4y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - ALTIN RENET
58 M.KURT FAH. BAYER/ M.TEKDOĞAN 4 76 6243-23 14
6 İPSİZ KIZKG K   KG K  5y k k
RED BISHOP (USA) - SHIERO
57 B.AKÇAY EYL. SAMRIOĞLU/ M.TEKDOĞAN 2 61 744-000 26
7 LIFETIMEKG K DB   KG K DB  5y a k
KURTINIADIS (IRE) - NARRATION (IRE)
56 M.P.DEMİR OĞU. YALÇIN/ H.ACAR 10 66 3027-66 14
8 WIN STAR WINKG   KG  4y d k
WIN RIVER WIN (USA) - TEKYILDIZ
55 S.AKBULAT M. SEL. BAYBAŞİN/ ALİ BOZKURT 12DS  53 26107-0 14
9 ALTIN ÇİLEKK DB   K DB  4y a k
LUXOR - SEHAR
54 D.KAYA M. ERC. EMRE/ S.ÇITAK 7 40 6322-0 35
10 IMPASSABLE GIRLKG SK   KG SK  4y d k
LION HEART (USA) - IMPASSABLE
54 H.ÇANAKÇI İPE. ERDEN/ K.MELİKE 9 39 8555-63 7
11 GÖLALANKG SK   KG SK  5y d k
VICTORY GALLOP (CAN) - GOLDEN ROCK
56 M.B.SAKALLILAR ERÇ. KAYAR/ R.GÜNELİ 5 63 863-525 14
12 ENESK   SK  4y a k
ALWAYS A CLASSIC (CAN) - COLENELS LOVE
54 V.YÜCEL NED. AKAGÜNDÜZ/ D.ERGİN 8 31 0273-87 12

4. KOŞU 20:00 Handikap 15, 3 Yaşlı İngilizler, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 BAYŞUBARKG DB   KG DB  3y d e
BANKNOTE (GB) - ZORBİKE
56 M.B.SAKALLILARAP  MEH. ÖZKAN/ HAKAN EL 3 55 1-2 14
2 KEREMTOSHSKG SK   SKG SK  3y d e
COUNTRY REEL (USA) - TARHUNDAS
56 O.GÖKÇEAP  ULA. YILDIZ/ İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU 6DS  55 17-6166 14 18
3 MISTER GÖRKEMK DB   K DB  3y d e
POWERSCOURT (GB) - GENÇCEREN
55,5 V.YÜCELAP  HAT. YILDIZ/ M.ÖCAL 2 54 13-3 14
4 İSHAKBABAKG K DB   KG K DB  3y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE) - CHERRY RED (USA)
59 K.TOKAÇOĞLU OĞU. YALÇIN/ H.ACAR 5 53 3455-53 21
5 MAKAMBOSK   SK  3y a e
AFTER MARKET (USA) - SHINING GOLD
58,5 M.ÇİÇEK ŞEM. AĞIRTAŞ/ MAH.BAYKARA 1 52 2-125 18
6 THE GRAYSK ÖG   SK ÖG  3y k e
THREE VALLEYS (USA) - AMARILOU (FR)
57,5 G.KOCAKAYA DUY. FATURA/ S.TAŞBEK 4 50 34156-2 21

5. KOŞU 20:30 KV-7/DHÖW, 5 ve Yukarı Araplar,kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AMANKAYASK   SK  6y d k
KAFKASLI - AMANI (FR)
58 M.ÇİÇEK ETH. KAYA/ İ.KILINÇ 3 115 7-24241 14
2 ŞAHİNTERKG DB   KG DB  6y k a
TAMERİNOĞLU - ELASAY
57 M.KAYA İLH. GÜÇLÜ/ V.KARAKUŞ 5DS  110 2-41126 8
3 ALTINCI HİSKG   KG  5y a a
ÖZGÜNHAN - SERENGÜL
55 G.KOCAKAYA MÜC. YILDIZHAN/ MEHMET AKBULUT 1 110 63441-8 8
4 GÜMBÜRGÜMBÜRKG DB   KG DB  8y a a
KAIZBERT (RU) - KALAMIŞ ESİNTİSİ
55 A.SÖZEN ENG. ALAGÖZ/ M.AYDINALP 4DS  132 1212-22 14
5 GÖZYAŞI GECESİKG   KG  6y a k
ÖZGÜNHAN - HANKIZI
55 U.POLAT NEC. TURAN/ Y.KARAKÜÇÜK 2 119 2223-31 26

6. KOŞU 21:00 Maiden/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar,kg, 2000Kum (Sentetik)2000 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 AKMAN AGAKG DB   KG DB  4y k a
MURATAĞA - SEVDE
58 U.POLAT BÜL. AKMAN/ O.DEMİRKIRAN 1 40 280-622 14 19
2 GALİÇYAKG DB   KG DB  4y a a
AYABAKAN - ŞEKERPARE
58 K.TOKAÇOĞLU TUR. YAVUZ/ Y.DEMİRKIRAN 5 46 32294-2 14 17
3 GÖZGÖZKG DB   KG DB  4y k a
KAPKINER - ÇITIRKIZ
54 V.YÜCELAP  ABD. ALAGÖZ/ Y.TEPEOĞLU 2 28 530-876 14 13
4 KURNAZBEYKG   KG  4y k a
TAMERİNOĞLU - SARAYGÜLÜ
58 M.ÇİÇEK SER. ÜZÜM/ U.BİLİK 6 32 80-43 14 16
5 NEJATAĞAKG   KG  4y k a
AYABAKAN - ZENNAN
58 G.YILDIZ C. KAA. PARSAK/ M.T.BALYEMEZ 7 20 97-5 14 17
6 OĞULCANIMKG   KG  4y k a
İLBEYİ - MUTİA
58 M.KAYA CEM H. KEÇİK/ T.KURT 4 39 260-353 14 13
7 TARANTULAKG SK   KG SK  4y a a
ADANIR - TAŞKÖPRÜ
58 GÖKH.GÖKÇE MEH. ÇELİK/ A.S.GÜRSAN 3 34 260-848 9 14
8 TÜRBÜLANSKG   KG  4y a a
KAIZBERT (RU) - ANNEMİN KIZI
53 B.ÇIĞLAAP  MUN. GÖKÇE/ A.S.GÜRSAN 8 15 80-0 9 17
9 YEŞİM HANIMSKG SK   SKG SK  4y a k
TOŞUR - FEVZİYE HANIM
56 GÖK.BEKTAŞ MUSTAFA KILIÇ/ E.KARATAŞ 9 15 0898-7 21 15

7. KOŞU 21:30 Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler, 1200Kum (Sentetik)1200 Kum (Sentetik)
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 TOPRAKHANK   K  5y d g
MOUNTAIN CAT (USA) - BANDİL
58 Ö.GÖNÜLTAŞAP  GÖK. ALVEROĞLU/ A.ÖZDOĞAN 15 75 5326-46 26 12
2 PRINCE OF THESOUTHKG DB  KG DB  4y d a
LUXOR - ARIA
58 A.SÖZEN C. KAA. PARSAK/ M.T.BALYEMEZ 4 67 183342 122
3 BLOOMYDB   DB  4y a k
LUXOR - LITTLE TULIP
55 F.YÜKSEL CUMA YILDIRIM/ Y.KARAKÜÇÜK 12 61 14908-0 14
4 BERBATOVDB SK   DB SK  4y d a
NATIVE KHAN (FR) - LUNARAT
54,5 M.ÇİÇEK CEL. TEKDOĞAN/ M.TEKDOĞAN 17DS  60 223216 121
5 ASLAN KOÇUMDB SKG SK   DB SKG SK  4y d a
PRESSING (IRE) - SİLVA
52,5 M.P.DEMİR HAK. PİRPİR/ M.ÖZTÜRK 11 56 987-918 21
6 IRISH COUNTRYSK   SK  4y d k
COUNTRY REEL (USA) - IRLANDA RÜZGARI (IRE)
52 H.KILIÇARSLAN SAB. DOĞAN/ A.BEKTAŞ 9 55 2147-65 28
7 WILD OF WESTPORTSK   SK  4y d k
LUXOR - GENYERİ
52 M.HAMEDİ BUĞ. TUNÇ/ G.KARA 8 55 022-230 14
8 ATEŞİMSK   SK  5y d a
LUXOR - SPECIAL ROCK
52 S.AKBULAT AHM. ATEŞ/ S.ÇİFTÇİ 2 53 53-0431 340
9 BRAVE FEET   4y d a
KANEKO - GAMBITA (IRE)
51 GÖKH.GÖKÇE HAK. SANER/ Z.DAR 6 53 338-737 18
10 QAVIYKG DB SK ÖG   KG DB SK ÖG  4y d a
RIP VAN WINKLE (IRE) - HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)
51 HAKAN YILDIZ B. OZA. HAS/ T.İMAL 13 53 56578-6 21
11 VOLİ   5y d a
LION HEART (USA) - ALİYE HATUN
50 GÖK.BEKTAŞ TEV. ÇELİKOĞLU/ İ.ESER 7 47 69090-7 39
12 PERFECT HEARTK   K  4y a k
LION HEART (USA) - REGAL BALLERINA (CAN)
50 G.YILDIZ ZAH. BEYCAN/ F.GEZİCİ 3 46 68867-0 14
13 ROYAL STORYKG SK   KG SK  6y a a
ROYAL ABJAR (USA) - SEASIDE STORY
50 MÜS.ÇELİK Y. İRF. SAĞNAK/ SEB.TOPAL 16 46 324-204 12
14 MISTER NOSKG SK   SKG SK  6y a a
LUXOR - STRAVINIA (USA)
47 SER.YILDIZAP  KEM. ARSLAN/ SEB.TOPAL 14 45 0395-00 12
15 GHOST WARRIOR   5y a a
WIN RIVER WIN (USA) - MİNİMİNİ
50 M.K.KUMBASAR BÜL. YILDIRIM/ ŞÜK. ÇELİK 5 34 6787-06 29
16 BLACK ERAKG K   KG K  4y d a
COUNTRY REEL (USA) - LEONTINE (GER)
50 B.ÇIĞLA MÜM. ÇILGIN/ MUZ.ERTÜRK 1 14 86-090 120
17 MAKARACI ÇOCUKK   K  4y d a
SRI PEKAN (USA) - ADRIANA
50 A.ASLAN GÜR. ULUDAĞ/ İ.ESER 18DS  44 4714-64 21
18 MY NUMBERKG DB   KG DB  4y d a
KANEKO - ARYAM
50 B.AVERBAK MUH. ACAR/ M.ACAR 10 44 2948-37 21

Gulfstream Park
1. KOŞU 20:35 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler,kg, 1000 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 PRIVE (KY)   3y d e
MINESHAFT - GREATEST SHOW
54,5 LUIS CASTILLO REEVES THOROUGHBRED / KATHERINE RITVO 1 5- 241
2 KID KANTHAROS (FL)   3y a e
KANTHAROS - LOTTA HEART
54,5 JESUS RIOS PARKLAND THOROUGHBRE/ FERNANDO ABREU 2 0 24
3 KNUCKLEHEAD (KY)   3y d e
ELUSIVE QUALITY - EUPHONY
54,5 LEONEL REYES KELD LLC AND QUERCIA/ GUSTAVO AMAYA 3 06- 122
4 PARTICULARITY (FL)   3y k e
OLD FASHIONED - BERKETTE
54,5 EDGAR PEREZ COSTA BRAVA/ JUAN CARLOS ABARRIO 4 346-0 37
5 EL GUERRERO AZTECA (FL)   3y d e
POSEIDON'S WARRIOR - RIKTA
54,5 ANDRE RAMGEET MONICA WILLIAMS/ AUBREY MARAGH 5 463-265 21
6 CHASE YOUR DREAMS (FL)   3y a e
GRAEME HALL - MORETHANAMIRACLE
54,5 LUCA PANICI KATHY MACHESKY/ ANNA VARSI 6 3762-82 11
7 ESCARAPELA (KY)   3y a e
SCAT DADDY - SILENT CANDY
54,5 OSCAR ULLOA THOROUGHBRED CHAMPIO/ JAIME MEJIA 7 86 11
8 GRAN DUQUE (FL)   3y d e
ROCK HAMPTON - EMELDIR (GB)
54,5 JORGE RUIZ GRANPOLLO STABLE/ VICTOR BARBOZA, JR. 8
7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
2. KOŞU 21:05 Maiden/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler,kg, 1200 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 SNOWDUST (KY)   4y k k
THE FACTOR - DANCING TRIESTE
55,5 IVALDO SANTANA D P RACING/ PATRICK BIANCONE 1 62 7899- 138
2 JUSTALILBITSTORMY (FL)   4y d k
GET STORMY - BOLD OUTLOOK
55,5 LUIS CASTILLO BULLDOG RACING/ ANTONIO MACHADO 2 41 7-766-80 21
3 SUCCESSFUL QUEST (FL)   4y d k
J P'S GUSTO - QUESTFORPERFECTION
53,5 ABY MEDINA ULISES MUNOZ/ ROSEMARY HOMEISTER, SR. 3 0
4 GRACE B (FL)   4y a k
LEROIDESANIMAUX (BRZ) - SWEET ENTICEMENT
51 REYLU GUTIERREZ LUIS DUCO STABLES IN/ LUIS DUCO 4 47 62553-3 17
5 COMMISSIONED (FL)   4y a k
FIELD COMMISSION - WITH ESSENCE
55,5 ALBIN JIMENEZ KENDALL CONDIE/ GEORGE BUSH 5 58 4462-32 17
6 FRIENDS TALK (FL)   4y d k
BACKTALK - BEST FRIEND
55,5 JAIRO HERNANDEZ JOSE RAMIREZ/ KENNETH WESTLYE 6 49 2226-59 6
7 SPUNZIG (KY)   6y d k
HARD SPUN - FOLLOW THAT DREAM (GB) , BY DARSHAAN (GB)
52,5 DAVID HALDAR DONAVAN HORIE/ DOLPHIN BLACK 7 58 22437-5 42
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
3. KOŞU 21:35 Şartlı/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler,kg, 1000 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 HANSEN'S GIRL (KY)   4y a k
HANSEN - DOS LUNAS
55 JOSE ORTIZ KENDALL HANSEN/ MICHAEL MAKER 1 57621-4 20
2 FREUDEE (NY)   5y a k
FREUD - WINLOC'S GRAMIE
51,5 ALVARO DONIS PERRONE, ALBERT AND / MILTON NUNEZ 2 8815-47 20
3 MURRAY'S GIRL (KY)   5y d k
UNCLE MO - MOONTUNE MISSY
55 MIGUEL VASQUEZ STEVEN DWOSKIN/ STEVEN DWOSKIN 3 53332-7 47
4 CASHLESS SOCIETY (FL)   4y d k
TEMPLE CITY - HOPI
55 EDGARD ZAYAS STEVE KLESARIS/ STEVE KLESARIS 4 1578-33 20
5 DANA'S RIDE (FL)   4y d k
DONERAILE COURT - ALFIE'S BABY
55 TYLER GAFFALIONE NITTOLO, JOHN AND AV/ PETER WALDER 5 5138-75 20
6 SOUTHERN N' SASSY (FL)   7y d k
DENIS OF CORK - NO ONE STROLLING
55 JESUS RIOS STARBRIGHT FARM, LLC/ ANTONIO SANO 6 354-466 20
7 MOJO'S QUEEN (FL)   4y d k
LEROIDESANIMAUX (BRZ) - MONEY QUEEN
55 IRAD ORTIZ, JR. LOVE UNLIMITED THORO/ BOBBY DIBONA 7 6305-52 20
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
4. KOŞU 22:05 Şartlı/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler,kg, 1600 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 FLASHING DIAMOND (FL)   3y a d
CORFU - GENUINE DIAMOND
52,5 EDGARD ZAYAS PARADISE FARMS CORP./ PETER WALDER 1 64 11261-2 34
2 TRINI PLEASURE (KY)   3y d d
BIG BROWN - XTRAPLEASURE
52,5 JOSE LEZCANO DEREK CHIN/ KEVIN ATTARD 2 62 691-7 48
3 SIERRA LEONA (KY)   3y a d
POINT GIVEN - CLEVER
53,5 PACO LOPEZ BOB PETERSONS STABLE/ GARY GULLO 3 55 151-3 48
4 CASUAL CARO (FL)   3y d d
UNITED STATES - SOMETHING CASUAL
52,5 LUIS CASTILLO VALDES, RUBEN AND BL/ JUAN RODRIGUEZ 4 47 1243-43 11
5 GALILEO'S AFFAIR (FL)   3y d d
TREASURE BEACH (GB) - PERMANENT MAKEUP
54,5 LUIS SAEZ CRYSTAL RACING ENTER/ ARMANDO DE LA CERDA 5 66 48248-1 26
6 BEAUTIFUL WIFE (KY)   3y d d
TO HONOR AND SERVE - TWINKLER
53,5 IRAD ORTIZ, JR. ESTABLO RAFANIL/ JOSE VELEZ 6 53 21266-2 48
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
5. KOŞU 22:35 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler,kg, 1600 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 CHOCOLATE CANDY (KY)   3y d d
EYE OF THE LEOPARD - ZOILA
54,5 MIGUEL VASQUEZ OLYMPIA STABLES/ JORGE DELGADO 1 29 5-06 31
2 APPEALING LALIBELA (KY)   3y d d
SUCCESSFUL APPEAL - HOUSE OF HUMOR
54,5 JOSE BATISTA DAVE MINTO/ HUBERT PINNOCK 2 52 40-32 31
3 PERLA PRECIOSA (FL)   3y d d
UNITED STATES - PEGASUS PEARL
54,5 PEDRO MONTERREY, JR. PERILLA, DIANA P. AN/ HOWARD MILLS 3 0
4 DIM SUM (KY)   3y d d
LIAISON - SPLENDID FORTUNE
54,5 ALBIN JIMENEZ LOOOCH RACING STABLE/ ANTHONY QUARTAROLO 4 40 00-05 21
5 MOMMA TRIES (KY)   3y d d
NORTHERN AFLEET - AGAPANTHUS
51 ALVARO DONIS CAROLINA STABLE/ MANUEL ESTEVEZ 5 40 305-55 11
6 DEVUELTA (KY)   3y d d
PROUD CITIZEN - SARAMAR
54,5 LUIS SAEZ AT AND BEBA, INC./ ANTONIO SANO 6 48 984-433 11
7 SOLDAT THE TOP (FL)   3y d d
SOLDAT - LYRIQUE
54,5 TYLER GAFFALIONE KLARAVICH STABLES, I/ CHAD BROWN 7 65 0-6 21
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
6. KOŞU 23:05 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler,kg, 1400 Kum
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 VITAEMI (KY)   3y d d
YES IT'S TRUE - ZORI'S EYE
54,5 CARLOS OLIVERO EMIVITA LLC/ RODOLFO GARCIA 1 50 87753-0 25
2 PADRINONEVERQUITS (PA)   3y a d
EL PADRINO - QUITTERS NEVER WIN
54,5 LUIS CASTILLO A AND B STABLES INC./ JACOB PALACIOS MOLINA 2 52 83 10
3 RUN GAL RUN (NY)   3y d d
SIMMARD - SUMMER SHENANIGANS
52 ABY MEDINA VALERIE CHIN/ DOLPHIN BLACK 3 30 00-7 26
4 BLACKWYNN (KY)   3y d d
STEPHEN GOT EVEN - SISTER SPORTY
54,5 LUCA PANICI MOLES, STANLEY S. AN/ JOHN ASSIMAKOPOULOS 4 42 9-53 26
5 FAST GIRL (KY)   3y k d
ALPHABET SOUP - UNBRIDLED QUEEN
54,5 LUIS SAEZ POWER TEN FARM LLC/ DALE ROMANS 5 0
6 YOU FLATTER ME (KY)   3y d d
FLATTER - MYBROKENHOME
54,5 EMISAEL JARAMILLO WOOLSEY, E. ERVINE A/ MICHAEL TOMLINSON 6 44 80-5 20
7 TAPETE CLAIRE (KY)   3y d d
TAPIZAR - PRINCESS CLAIRE
54,5 OSCAR ULLOA THOROUGHBRED CHAMPIO/ JAIME MEJIA 7 44 656-584 17
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
7. KOŞU 23:35 Şartlı, 4 ve Yukarı İngilizler,kg, 1700 Çim
No At İsmi Yaş Orjin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip/Antrenor St HK Son 6 Y. KGS S20
1 CHANGING LEADS (KY)   4y d a
SONGANDAPRAYER - BONAY'S ARCH , BY ARCH
55 NIK JUAREZ J AND J STABLES WILL/ CARLO VACCAREZZA 1 777-1-21 18
2 FAST FIRE (FL)   5y d a
WAR CHANT - THRILL ME
55 LUCA PANICI VEGSO RACING STABLE/ BARRY CROFT 2 6557-43 28
3 IMMUNITY (KY)   5y d a
BLAME - AUSPICIOUSLY
51,5 ALVARO DONIS HARVEY TENENBAUM/ LUIS LUNA 3 26257-5 31
4 GREAT SKELLIG (NY)   5y d a
PULPIT - CHARMING LEGACY (IRE)
55 EDGARD ZAYAS WATERVILLE LAKE STAB/ MICHELLE NIHEI 4 231448- 66
5 BIG CITY HEART (FL)   5y d a
CITY PLACE - FAST MISS
55 JORGE RUIZ CHRISTINE WASILEWSKI/ CHRISTINE WASILEWSKI 5 2380-35 28
6 MR. PINOCCHIO (FL)   4y d a
GONE ASTRAY - BUNGALOW EIGHT
55,5 JULIEN LEPAROUX GOUREAU & SONS AND P/ PATRICK BIANCONE 6 476-921 10
7 SON OF OAHU (KY)   6y d a
PIONEEROF THE NILE - HONOLULU HEAT
55 TYLER GAFFALIONE GARY BARBER/ MARK CASSE 7 64155-6 33
8 DI MAESTRO (FL)   4y a a
CROWN OF THORNS - BEAUTY QUEEN
55 JESUS RIOS SERENA'S DREAM CATCH/ JOSEPH CATANESE, III 8 1516-25 14
9 FOREVER DI (KY)   5y d a
YES IT'S TRUE - CHARLOTTE'S DI
52,5 ABY MEDINA JAMES SCHURMAN/ ROSEMARY HOMEISTER, SR. 9 32516-3 31
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS